WORKSHOPY
1. Pro ty, kdo zpívat neumějí, ale chtějí
...

Jak se můžete dočíst v mém e-booku, zpívání je pro člověka všestranně prospěšné a je obrovská škoda, že mnoho lidí si nezpívá jen proto, že se stydí třeba i sami před sebou, protože mají pocit, že jejich zpěv je hrozný. Většinou jim bylo už v dětství naznačeno, ať raději mlčí, a proto svůj sluchový a hlasový rozvoj zastavili. Ale nemusí to tak zůstat! Můžete objevit svůj bytostný hlas, můžete přijít na to, jak s ním zacházet, aby vás "poslouchal". 
Workshop Pro ty, kdo zpívat neumějí, ale chtějí... vás nasměruje, dodá vám sebedůvěru a naději, získáte nástroje, jak s hlasem dále pracovat, nabije vás pozitivní energií. Zjistíte, že je ve vás mnohem víc, než jste si mysleli. Pomůže vám znovu nalézt radost ze zpěvu!

Komentáře účastníků workshopu:
Na začátku jsem potřebovala trochu víc času na získání pocitu bezpečí a důvěry, ale postupně jsem se uvolňovala. Hezky to postupovalo a pomáhalo mi to povzbuzování. - Markét, bylo to moc milé. Vyzařuje z tebe klid, který jsi přenesla i na mne. Jsem spokojena, překvapená, že jsem byla znělá. Budu se snažit více zapojovat celé tělo, aby to vše nerval krk. Jsem zvědavá, jak mi to půjde, až budu tvořit vyšší tóny :). - Nejdřív jsem měla velký strach a ostych, postupem přišlo uvolnění. Začala jsem si to užívat. Pomohlo mi se uvolnit, povedlo se mi ke konci vypnout hlavu. Opadla únava. Vše pro mě bylo nové a chci to použít k další práci
s hlasem a emocemi. Chci to použít i při vyučování a rozhovorech s dětmi i doma.
- Pomohly mi vibrace - ty dlouhé hluboké tóny. Uklidňuje mě to. Taky mi pomáhala hudba, kterou jsme poslouchaly. Bavilo mě sladit svůj hlas s ostatními - hledat to, co doplňuje, ale není stejné. - Ze začátku jsem si říkala, kam jsem se to vlastně přihlásila, že to není nic pro mě. Ale postupem doby to vymizelo a já se cítila spokojená. Děkuji moc!


2. Za svým hlasem

Pojďte se ponořit do svých hlubin skrze svůj hlas a rozezpívat svou duši! Nezáleží na tom, jestli umíte zpívat, nebo ani trochu. Nebude to poznat, budeme prostě prožívat zvuk svého nitra, prožívat ho ve svém těle, prozpívávat do prostoru a rozpouštět tak případné potlačené emoce, a tím se očišťovat od usazenin, které nám v běžném životě zbytečně překážejí. Uděláte další krok na cestě k sebedůvěře - v osobním projevu i celkově.

 Workshop je intenzivní, využijeme čas velmi hospodárně,
abyste si s sebou domů odnesli co nejvíc, ale také si budeme dělat rozumné přestávky, abychom se cítili v pohodě.

Organizační podrobnosti se dozvíte v emailu pro přihlášené.

                                              PŘIHLÁŠKA

Chcete-li nejprve zjistit, jestli vám vyhovuje moje energie, podívejte se na má videa o zpívání na Youtube.


Co můžete očekávat?

▶️  ode mě se vám dostane absolutního přijetí vás i vašeho hlasového projevu, bez jakéhokoli posuzování

▶️  naprostou dobrovolnost tvořit nebo netvořit během  celého workshopu

▶️  spoluúčastníky (s podobně nejistými pocity, jako možná máte vy, a proto) plné pochopení a dobré vůle, zároveň natolik soustředěné na své vlastní tvoření a prožívání, že to vaše většinou ani nebudou vnímat 🙂

▶️  nacházení hlubšího propojení se svým tělem skrze hlas a se svým hlasem skrze tělo, uvolňování napětí

▶️  sebevyjádření zvukem

▶️  nečekané 🙂

POKUD SE VÁM NEHODÍ VYPSANÝ TERMÍN,
NEBO JSTE ZDALEKA:

Chcete-li být informováni o termínech a místech workshopů, případně máte pro koho zorganizovat tento můj workshop, třeba i v jiných částech naší vlasti, dejte mi prosím vědět zde:

                  a také na webu

letacek.cz
Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga