Hudební vystoupení

Nabízím vystoupení s tibetskými mísami doprovázenými mým zpěvem. Jedná se
o improvizaci, nebo spíše intuitivní zpěv, každé vystoupení je tedy originální a vzniká na vlnách daného místa a publika. Účinek je zklidňující až meditativní, posluchače, který se do hudby skutečně zaposlouchá, odpoutá od shonu všedního dne a přivede k sobě samému.

V případě zájmu je možné se vnitřně soustředit na nějaké konkrétní téma - hudba, která pak vzniká, pomáhá posluchačům se v tomto tématu zorientovat.

Další možností je až dvouhodinový program zahrnující jak vystoupení (ke konci možno s případným zapojením diváků), tak i povídání o tibetských mísách, jejich původu, působení a propojení s různými čakrami.

Ohlasy návštěvníků koncertů:

Zažila jsem nečekané. Skutečně mnou procházela léčivá vlna, která se měnila každou chvíli v jiný pocit... na všech úrovních mého těla i Duše. Váš intuitivní zpěv ve spojení s tibetskými mísami má z mého úhlu pohledu hluboký potenciál léčení. Říkám si, že je třeba to co tvoříte předávat dál, velkému množství lidí, protože každý z nás potřebuje uzdravení. 
 
Hra na mísy tibetské a Markéty zpěv působí dohromady jako harmonizující a odlehčující, léčivý zážitek, koupel ve vlnách a tónech. Největší mísa míří na mysl, menší na oblast dechu, další na srdce. Nejmenší čistí prostor. Po celém koncertu se člověk cítí odlehčeně, zátěže a starosti odplynou.
Výborné jako zvukové lázně, ráda zase někdy přijdu.
Při začátku jsem pociťoval jakýsi tlak, později ale tlak z celého těla zmizel, a probudil se ve mně naprostý pocit uvolnění. Přesně v tento okamžik jsem se do Vaší hudby vžil. Začal jsem jí rozumět. Seděl jsem na židli, koukal jsem se před sebe, a nechal jsem se vlát tóny hudby. Při sladění času a hloubky Vašeho zpěvu s hudbou se mi tvořila husí kůže. Jednoduše řečeno, byl to balzám pro mé tělo i duši. Ještě teď cítím vibrace toho nádherného zvuku.
Nejvíce mě oslovuje souzvuk hlubokých tónů jemně doprovázený hlasem. Ve chvíli, kdy se zapojíme osobně, usnadňujeme tím zvuku cestu do našeho nitra.
Část s konkrétními mísami byla skvělá a silná. U každé jsem měla zajímavý zážitek - propojení s živly (hlavně vodou) a nějakými jakoby uloženými vzpomínkami. To bylo hodně jemné, silné. Moc se mi líbila i závěrečná část - více rychlá, propojovací až taneční - tu bych prodloužila a využila  k rozproudění energie.
No, užil jsem si to. Otvírá to v člověku místa, o kterých neměl tušení, dotýká se mě to.

Nejbližší termíny vystoupení:

duben    Plzeň  10. 4. 15.00 Totem Bolevec

duben   Plzeň  23. 4. 17.00  Harmonizační a regenerační centrum KONTAKTA s.r.o.,
                                               Na Terasách 2/1490

květen  Plzeň 25. 5. 19.00 Ave Maria (Gounod/Bach, Schubert, Caccini, improvizace) - 
                                              kostel Všech svatých na Roudné

Chcete-li dostávat upozornění na vypsané termíny a místa koncertů, případně byste chtěli můj koncert nebo program zorganizovat v místě vašeho bydliště, napište prosím zde:

Již proběhlo:

Ukázka z koncertu na Roudné 2023     
0.00 - 1.13          Zpívání s jednou mísou
1.14 - 2.02           Operní styl zpěvu
2.03 - 5.26          Zpívání se všemi mísami

Při objednávce vystoupení si můžete vybrat ze tří možností:

1)  pouze přirozený zpěv
         (vhodné pro meditativní účely)
2) pouze operní zpěv
          (vhodné pro diváky
            zvyklé na klasiku)
3) propojení obojího

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga